eiresat
   

 

 
 
 
nasza oferta
Anteny Satelitarne
Anteny SaorView
Anteny Panelowe
Dekodery HD
Dekodery SD
Dekodery SaorView
Konwertery
Piloty do dekoderów
Kable
Stojaki
Uchwyty
Uchwyty TV
Zasilacze
Akcesoria
nasze usugi
Serwis dekoderów NC+
Instalacja anten
Ustawianie anten
Montaż LCD-LED TV
Przeprowadzki
Wynajem dekoderów
Opłać abonament TV
Doładowania TNK
platformy TV w Irlandii
Telewizja Na Kartę
Cyfra+ Na Kartę
N Na Kartę
Cyfrowy Polsat
NC+
Sociall links
Sociall links

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 

Cyfrowy Polsat

Podpisz umowę z telewizją Polsat w Irlandii.

Możesz wybrać dowolny dekoder oraz pakiet jaki oferuje Cyfrowy Polsat. Opłaty miesięczne oraz warunki promocji są takie same jak na stronie telewizji Polsat*.

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem naszych klientów Polską telewizją umożliwiliśmy podpisanie umowy abonamentowej z platformą Cyfrowy Polsat na terenie Irlandii. Możesz wybrać dowolny pakiet oraz dekoder oferowany przez telewizje Polsat. Wysokość miesięcznych opłat jest zgodna z aktualnym cennikiem oraz promocjami dostępnymi w punktach  Cyfrowego Polsatu. Opłata aktywacyjna w Irlandii jest inna niż na stronie Polsatu proszę o kontakt telefoniczny z naszą infolinią w celu uzyskania dokładnej wyceny zamówienia. Wszystkie zakupione w naszym serwisie dekodery są serwisowane w Irlandii i w razie jakichkolwiek problemów nie ma potrzeby odsyłania go do Polski i ponoszenia dodatkowych kosztów. W naszej ofercie są dekodery HD oraz SD dostępna jest również opcja Multiroom.

Wszystkie sprzedawane przez nas dekodery oraz akcesoria są w 100% sprawne oraz sprawdzane przed dostarczeniem do klienta. Sprzęt jest oczywiście oryginalny i zapakowany w firmowe opakowanie telewizji Cyfrowy Polsat posiada również pełną gwarancję z której można skorzystać na terenie Irlandii oraz Polski. Umowa z telewizją Cyfrowy Polsat może zostać podpisana w domu u klienta lub w dowolnie wybranym przez niego miejscu po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Prowadzimy również sprzedaż wysyłkową więc jeśli nie masz czasu możesz skorzystać z tej opcji dekoder wraz z przygotowaną umową otrzymasz pocztą , wystarczy tylko podpisać umowę i odesłać na wskazany adres. Wszystkie zamówienia są realizowane na bieżąco i instalacja może zostać wykonana jeszcze w dniu przyjęcia zamówienia :-)

Aby podpisać umowę z telewizją Polsat należy podać Polski adres zamieszkania, numer telefonu , numer PESEL oraz posiadać obowiązkowo ważny Dowód Osobisty oraz drugi Polski dokument np:

– Paszport

– Prawo Jazdy (Polskie)

 

Prosimy o dokładne wypełnienie formularza

 

 
 

Zamów Instalację

Aby zamówić instalację wystarczy zadzwonić lub napisać do nas:

Telefon : 087 3523 966

Gadu Gadu: 8727386

email: info@eiresat.eu

Skype: eiresat

Godziny pracy

Od 9.00 do 21.00

 

Jeśli pilnie potrzebujesz ustawić antenę Tv Sat, to możesz zadzwonić lub napisać do nas o każdej porze dnia a my postaramy udzielić ci pomocy lub przekazać wszystkie niezbędne informacje które pomogć rozwiązać zaistniały problem. Nasza infolinia jest czynna 6 dni w tygodniu od 9.00 do 21.00

Oferty Specjalne

Otrzymaj 5% Rabatu z naszą wizytówką !!

Jeśli posiadasz naszą wizytówkę to na tylnej stronie znajduje się kupon rabatowy o wartości 5% Rabat ten możesz wykorzystać na dowolną usługe oferowaną przez naszą firmę.

Zadzwoń i zamów instalację już teraz ponieważ oferta jest ważna przez 6 miesięcy od daty 01.09.2012

Więcej informacji  >>

Dodatkowe informacje  >>

Więcej informacji  >>

 
  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube