Kontakt

Infolinia czynna od Pon-Pią od godziny 9.30 do 20.30

O Nas

Oferujemy profesjonalny montaż anten satelitarnych oraz ustawianie sygnału na terenie Dublina i całej Irlandii – Co Dublin , Meath, Louth , Kildare, Wicklow i innych. W naszej ofercie jest również Polska Telewizja na abonament.

Nasza firma zajmuję się profesjonalnym montażem anten satelitarnych oraz instalacją telewizji satelitarnej i naziemnej SaorView w Dublinie. Oferujemy  również możliwość podpisania umowy abonenckiej z dowolną Polską platformą  NC+, Polsat. W naszej ofercie znajdują się również zestawy PrePaid Smart HD+ ,NC+Mix  ,Polsat. W naszym sklepie można kupić anteny satelitarne w rozmiarach od 40 do 120cm oraz wszystkie akcesoria potrzebne do odbioru telewizji satelitarnej. Nasza firma posiada 10 lat  doświadczenia w montażu anten satelitarnych oraz kompletnych systemów Tv-Sat dla domów, pubów , hoteli ,B&B. Posiadamy pełne wyposażenie jak również profesjonalne urządzenia pomiarowe co pozwala na wykonanie profesjonalnej instalacji Tv-Sat i uzyskanie najlepszego sygnału.

Realizujemy wszystkie zlecenia małe jak i duże. Usługi takie jak montaż anteny satelitarnej ,ustawienie sygnału ,zawieszenie TV na uchwycie ściennym czy dostarczenie zakupionych przedmiotów realizujemy w terminie dogodnym dla naszego klienta. W związku z rosnącymi wymaganiami naszych klientów (np. trwałość instalacji, rozbudowana konfiguracja, instalacja dwu przewodowa do salonu – odbiorniki PVR) jak i wymagań technicznych stawianych przed dzisiejszymi instalacjami RTV-SAT korzystamy z podzespołów wiodących firm na rynku z tejże branży. Wszystkie usługi realizowane są w większości w Dublinie lecz nasze usługi dostępne są na terenie całej Irlandii. Do ustawiania anten używamy profesjonalnych mierników HORIZON.

 

horizon

Horizon HDSM USB

Używamy tylko profesjonalnego sprzętu !   

miernik dvb-t

Horizon HD-TM Plus

Poniżej niektóre z naszych instalacji.